خدمات پردیس برندینگ

طراحی و استراتژی برند

برای ثبت برند در ذهن مشتری نیاز به داشتن ابزارهایی بصری مانند لوگو ، کارت ویزیت ، ست اداری و … می باشد . تیم طراحی پردیس با داشتن افرادی خلاق و با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای به شما در داشتن این ابزارها یاری می رساند.

مدیریت شبکه‌ اجتماعی

مدیریت رسانه های اجتماعی فرآیند مدیریت تعاملات آنلاین و محتوای منتشر شده در شبکه های مجازی مانند فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، یوتیوب و غیره است .مدیریت رسانه های اجتماعی فراتر از ارسال پست و به روز رسانی صفحات اجتماعی شرکت شما است. این کار شامل درگیر شدن با مخاطبان شما و جستجوی فرصت های جدید برای افزایش فروش و همکاری است.

مطالعات بازار در بستر فضای مجازی

شناخت رقبا و آنالیز آنها تنها در بستر حقیقی از ضروریات است بلکه در بستر مجازی نیز باید صورت گرفته تا شرکت بتواند با رقبای خود رقابت کرد و تولید محتوایی جذاب متناسب با نیاز بازار و مشتریانش داشته باشد.

بهینه‌سازی سئو

سئو و بهینه سازی سایت، یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند بهینه سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می شود. در این فرآیند با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی، محتوای سئو محور، ایجاد بک لینک در سایت های معتبر و… ترافیک و بازدید سایت افزایش خواهد یافت.

 

راهکار های پیشبرد فروش

پیشبرد فروش (پروموشن) یکی از اجزای ترفیع می باشد و ترفیع چهارمین جزء آمیخته بازاریابی است . آمیخته بازاریابی ، متغیرهای قابل کنترلی هستند که کسب و کارها به کمک آنها می توانند اهداف خود را در بازارهای هدف محقق کنند . برنامه کامل ارتباطات بازاریابی یک کسب و کار به منظور دستیابی به اهداف برنامه فروش ، ترفیع نام دارد . این برنامه خود شامل تبلیغات ، روابط عمومی ، تبلیغات پیشبرد فروش و بازاریابی مستقیم است .

تولید محتوا

امروز برای حضوری حرفه ای در بستری مجازی نیاز به داشتن تولید محتوای حرفه ای به خصوص تولید محتوای تصویری احساس می شود. گروه کسب و کار پردیس با داشتن تجهیزات حرفه ای و همچنین با داشتن تیم حرفه ای محتوا نویسی که محتوای تصویری را در 5 مرحله : تعیین هدف – پرسونای بازار هدف – آنالیز مخاطب – ممیزی – فرمت انجام می دهد.

طراحی وب سایت

طراحی سایت، هنر برنامه ریزی و تنظیم محتوا در یک صفحه وب است. تا شما بتوانید محتوای خود را با جهان به اشتراک بگذارید. افراد زیادی با اهداف مختلفی به سراغ طراحی وب می‌آیند و به خاطر اهدافشان ممکن است هر کدام از مدل‌های زیر را برای وبسایت خود انتخاب کنند. نقش اصلی‌ای که طراحی وب ایفا می‌کند مربوط به شکل ظاهری یک وبسایت است که می‌تواند در تجربه کاربری بسیار موثر باشد

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ ازجمله روش‌های پرکاربرد بازاریابی است و به‌عنوان یکی از کانال‌های مهم‌ بازاریابی در میان SEM ،SEO، بازاریابی وابسته و سایر ابتکارات بازاریابی در نظر گرفته می‌شود. ایمیل مارکتینگ بایدها و نبایدهایی دارد که می‌تواند کسب‌و‌کار شما را به‌تدریج به‌سمت موفقیت سوق دهد و فروشتان را چندین برابر کند.

برندینگ ما، افزایش ماندگاری برند شماست

 

پردیس برندینگ هم یار برند شما

برندینگ ما، اعتماد شما را تضمین می‌کند.

پشتیبانی آنلاین همراه شماست!